Cable Tray Cover 600x2000mm CLP1K-600-2
Cable Tray Cover 600x2000mm CLP1K-600-2 — IEK Holding LLC
Brand: IEK
MOQ: 200 pieces
Key Features
Length: 2000 mm
Width: 600 mm
Color: Light gray
Height: 15 mm
More from IEK
IEK AD14 4P 63A 30mA Differential Circuit Breaker