Base Cover for Tray 400 CLP1S-PSOL-400
Base Cover for Tray 400 CLP1S-PSOL-400 — IEK Holding LLC
Brand: IEK
MOQ: 2000 pieces
Key Features
Length: 400 mm
Height: 190 mm
Color: Silver
Weight: 0.25 m² living area
More from IEK
IEK AD14 4P 63A 30mA Differential Circuit Breaker