Autonomous Logging Equipment for Borehole Tubes SMIS-102-A
Autonomous Logging Equipment for Borehole Tubes SMIS-102-A — VNIIA FSUE
Brand: SMIS
MOQ: 1 pieces
Key Features
Length: 18000 mm
Diameter: 102 mm
Weight: 500 m² living area
Maximum operating temperature: 85 million m³
Description
Features of the equipment:
Related Products
Bb Clarinet Dochenko & Co. DCL-302
Housing material: Plastic
Housing material: Plastic
Musical Workshop LLC 🇷🇺
FC18-06 Compact Refrigerated Display Case 590mm Depth