Automatic Circuit Breaker VD1-63-4440-AC-UHL4
Automatic Circuit Breaker VD1-63-4440-AC-UHL4 — KEAZ OJSC
Brand: KЭAZ
MOQ: 500 pieces
Key Features
Number of poles: IP20
Operating temperature range: -25 to +55
Model: ??1-63-4440-??
Description
Auto switch VD1-63-4440-AC-UHL4 series VD1-63 40A AC IP20 230/400V 4 300 300 UHL4 according to GOST 15150 221961 GOST R 51326.1-99 from -25 to +55GRAD CELS
Related Products
Automatic Circuit Breakers VA50 Series
Rated operating voltage,: 400
Intrinsic tripping time of the circuit breaker: 0.04
CHEAZ OJSC 🇷🇺
Automatic Circuit Breaker for Electrical Installations, 160A, VA52-37-331110-1
Rated tripping current: 160
Rated operating voltage at alternating current: 660
NOVO-VYATKA OJSC 🇷🇺
Automatic Protection Device – Circuit Breaker UAZ-VA Model RV
Rated operating voltage: 660
Rated current of tripping devices: 25
URALTECHIS LLC 🇷🇺
Automatic Circuit Breakers for Electrical Circuits VA13 Series
Type: Circuit breaker
KEAZ OJSC 🇷🇺
Low Pressure Gear Pump for Technical Oils VA52-39-331110, 630A
Working volume: 630
Outlet pressure: 2.5
NOVO-VYATKA OJSC 🇷🇺
Automatic Circuit Breaker VA52-39-340010-1-JP20 630A
Industrial equipment
Factory direct from Russia
IEK AD14 4P 63A 30mA Differential Circuit Breaker
Rated current: 63
Number of poles: 4
IEK Holding LLC 🇷🇺
Differential Current Circuit Breaker AVDT32 C25 IEK
Rated current: 25
Rated tripping differential current: 0.03
IEK Holding LLC 🇷🇺
Automatic Circuit Breakers for Current Ratings up to 1000A VA11 Series
Rated DC operating voltage: 400
CHEAZ OJSC 🇷🇺
Differential Circuit Breaker VД1-63 4P 40A 30mA IEK
Rated current: 40
Differential Automatic Circuit Breaker AD12M 2P C40 30mA IEK
Rated current: 40
Differential Circuit Breaker AD14 4P 63A 300mA IEK
Rated current: 63
Number of poles: 4
Differential Automatic Circuit Breaker AD12 2P 16A 30mA IEK
Rated current: 16
Vacuum Circuit Breaker 6(10) kV Series VR3
Height: 945
Width: 720
NTEAZ ELECTRIC LLC 🇷🇺
Quick-Response Differential Circuit Breaker VД1-63 4P 63A 100mA IEK
Rated tripping differential current: 0.1
Differential Automatic Circuit Breaker AD14S 4P 50A 300mA IEK
Rated tripping differential current: 0.3
Three-Pole Disconnect Switch "VR-SV
Nominal voltage: 400
Current type: AC, DC
ELECTROAVTOMAT OJSC 🇷🇺
Fast-Acting Differential Circuit Breaker VД1-63 2P 80A 100mA IEK
Rated current: 80
Automatic Circuit Breaker AE 25 for Overload Protection
Dimensions: 173x25x105 mm
Dimensions: 173x25x105 mm
NVA OJSC 🇷🇺
Differential Circuit Breaker VД1-63S 2P 32A 300mA IEK