Archive Cabinet for Document Storage SH-180/400
Archive Cabinet for Document Storage SH-180/400 — METCON LLC
MOQ: 20 pieces
Key Features
Cabinet width: 855 mm
Cabinet depth: 400 mm
Lock type: Mechanical
Cabinet height: 1857 mm