ALSO Ball Valve for Regulating Liquid Flow, KSH.P.BV.M.100.25-01
ALSO Ball Valve for Regulating Liquid Flow, KSH.P.BV.M.100.25-01 — ALSO LLC
Brand: ALSO
MOQ: 20 pieces
Key Features
Material: Steel
Nominal diameter DN (DN): 100
Nominal pressure PN (Ru): 2.5 thous. t storage
Steel grade: 20
More from ALSO
Full-Welded Steel Ball Valve ALSO Series RS DN15 PN40 09Г2С
Full-Welded Steel Ball Valve ALSO Series GAS DN25 PN40
ALSO Flanged Ball Valve KSH.F.BV.100.16-01 for Fluid Regulation
Flanged Reduced Ball Valve Also Series RS DN150 PN25 Steel 09G2S
Steel Ball Valve ALSO GAS Series with Welded Body DN 10-600 PN 16-40
Full-Welded Steel Ball Valve ALSO RS Series Flanged DN80 PN25 09G2S
Full-Welded Steel Ball Valve ALSO DN65 PN25 for Heating Systems
Steel Ball Valves ALSO Universal Series with Welded Body DN 10-600 PN 16-40 KSH ALSO
Full-Welded Steel Ball Valve ALSO Series GAS with Extended Stem
Full-Welded Steel Ball Valve ALSO Series GAS Flanged DN200 PN16
Full-Weld Steel Isolating Ball Valve ALSO Flanged DN200 PN16
ALSO Ball Valve Flanged Shut-off and Regulating Valve KSH.F.BV.M.150.25-01
ALSO Ball Valve for Shut-off and Regulation KSH.P.BV.020.40-01
Welded Steel Ball Valve ALSO Series GAS Reduced DN15 PN40
ALSO Ball Valve for Control and Shut-off, Model KSH.P.BV.065.25-01
Stainless Steel Ball Valve ALSO Reducer Coupling KSH.SH.P.015.40-03
Solid Welded Steel Ball Valve ALSO Series GAS DN32 PN40
Steel Ball Valves ALSO Series RS with Welded Body DN 10-600 PN 16-40 KSH ALSO RS
Full-Welded Steel Ball Valve ALSO RS Series with Reducer DN500 PN25
Description
Related Products
Dist Expert Series Ball Valve DN15 1/2" G1/2, 121Rs
Housing material: Brass LS59-1 according to GOST15527
Dist LLC 🇷🇺
Full Pass Ball Valve 390, Threaded Connection, Model 39020080
Diameter: 80
Nominal pressure: 25
TEMPER LLC 🇷🇺
Ball Valves DN 10-1200 mm, PN 0.6-50.0 MPa, Disassembled and Welded Models
Nominal diameter DN: 10 mm 15 mm 20 mm 25 mm 32 mm 40 mm 50 mm 65 mm 80 mm 100 mm 125 mm 150 mm 200 mm 250 mm 300 mm 350 mm 400 mm 450 mm 500 mm 600 mm 700 mm 800 mm 900 mm 1000 mm 1200 mm
Nominal pressure PN: 0.6 MPa 1.6 MPa 2.5 MPa 4 MPa 6.3 MPa 10 MPa 16 MPa 25 MPa 32 MPa 40 MPa 50 MPa
UZPA LLC 🇷🇺
Angled Ball Valve for Radiator D20 1/2 NPT
Nominal diameter: 20
Housing material: polypropylene
PLASTIC LLC 🇷🇺
Flanged Ball Valve with Electric Actuator KSHR DN 10-150 PN 1.6-8.0 MPa
Nominal pressure: 1.6...8
Nominal diameter: 10...150
SAZ CJSC 🇷🇺
DN300 PN4 Ball Valve for Aggressive and Non-Aggressive Substances
Nominal diameter (DN): 300
Nominal diameter (DN): 300
YARGARMATURA LLC 🇷🇺
Steel Ball Valve ATEX.491284.062 for Pipeline Isolation
Nominal diameter: 32
Direction of the environment: Bilateral
ATEK OJSC 🇷🇺
Manual Ball Valve DN 10 - 1400 PN 0.6 - 40.0 for Pipeline Control
Nominal diameter: DN 10-1400
Nominal pressure: PN 0.6-40.0 MPa
NEFTEGAZDETAL LLC 🇷🇺
Ball Valve ZSPA-Orbit ZSPA39016 for Pipeline Control
Nominal pressure (PN): 0.1...40
Nominal diameter (DN): 50...700
ZSPA LLC 🇷🇺
Ball Valves KSH.PR.R DN15...600 PN1.6-4.0 MPa
Nominal diameter: 15...600
Pressure: 1.6...4
YAZ LLC 🇷🇺
Expert Series Ball Valve Dist DN25 1" G1/2 G1/2 113B
Nominal pressure (PN): 4
Nominal diameter (DN): 25
Dist LLC 🇷🇺
SPM-KSH Ball Valve DN 10...600, PN 1...32 MPa
Pressure rating: 1...32
STELSPROMMASH LLC 🇷🇺
UGRESHA GAZ Ball Valve DN 50-900, PN 1.6-16
Diameter: 50...900
Diameter: 50...900
UZTPA LLC 🇷🇺
Expert Series DN25 1" Ball Valve with American Connection, Model 143B