مقبس الكابل RK63-4V1K
العلامة التجارية: ECON
MOQ: 200 pieces
الميزات الرئيسية
Rated current: 63
Nominal voltage: 440 ألف م³
Degree of protection: IP67
Connector part: Socket
المزيد من ECON
Shielded Connector Plug for Flexible and Stationary Power Wiring - SHCH Model
موصل (فيش درع) لتوصيلات الطاقة المرنة والثابتة - طراز SHCH
Panel Socket Connector RP63-4V1K
موصل لوحة ر.ب63-4ف1ك
VK63-4V1K Cable Connector Plug
فيلكا كابلية VK63-4V1K
Flexible and Stationary Power Connector Socket Type ШК/ШЩ
موصل (مأخذ) نوع ШК/ШЩ
Panel Connector VP63-4V1K for Electrical Systems
موصل لوحة VP63-4V1K للأنظمة الكهربائية
Industrial Cable Connector Plug and Socket IE9901A-I
موصل كابل صناعي (فيش، مقبس) IE9901A-I
Electric Connector (Socket, Plug) VP/VK/RP/RK Series 4x63
موصل كهربائي (قابس، مأخذ) سلسلة VP/VK/RP/RK 4x63
الوصف
Connectors (Cable receptacles RK63-4V1K) are designed to connect and disconnect sections of the cable network, various electrical units, installations and machines between themselves and with sources of electrical energy in ground stationary and mobile installations with voltage up to 660V AC and up to 440V DC, frequency up to 60 Hz, operated indoors and outdoors. They are available in several versions: portable and panel-mounted, 4-pin, 63 A current. Degree of protection against environmental influences - IP67.
منتجات ذات صلة
SNP246 Connectors (Sockets) for PCB Mounting
موصلات SNP246 (مقابس) لتركيب لوحة الدوائر المطبوعة
Number of contacts: 2,4,6,8,10,12,14,16,18,20,22,24,28,30,32,34,38,40,50,56,64
ش.م مصنع كاراتشيف إلكترويديتال 🇷🇺
Electric Convector Heater Zeder 10MX-01
سخان كهربائي زيدر 10MX-01
Power: 1
Heating area: 15
ش.ذ.م.م إيزتت 🇷🇺
CADUCEUS ALING Extension Socket 3x16A with Switch 3.6kW, 250V~, Anthracite, Art. 4403.A
كوديوس ألينغ قابس تمديد 3x16A مع مفتاح 3.6kW، 250V~
Permissible voltage of the supply network, V, max.: 250
Current, A: 3x16A
ش.ذ.م.م كادوسей 🇷🇺
Thermoelectric Converter Connection Board US 491
لوحة توصيل المحولات الحرارية US 491
Temperature measuring range: 0...1100
Maximum number of thermoelectric converters to be connected to the device: B1/B8 2100/900 MHz
ش.ذ.م.م مجموعة س 🇷🇺
Non-Contact Voltage Indicator SNI-3
جهاز كشف الفولتية غير المتلامس SNI-3
Length: 72
Width: 47
ش.م ك.ب لوتش 🇷🇺
Main Board Electronic Module for DVB-T2 43" TV
وحدة إلكترونية للوحة الرئيسية لتلفاز DVB-T2 43
Types of received TV signals: DVB-S2/DVB-S/DVB-T2/DVB-T/DVB-C/ATV
ش.ذ.م.م ديوكس 🇷🇺
Caduceus Aling Power Single Switch Bell with Indication 10A 250V, Model 256I.00
مفتاح CADUCEUS ALING POWER أحادي للتركيب المكشوف مع إشارة 10 أمبير 250 فولت، طراز 256I.00
Permissible voltage of the supply network during operation, V, not more than: 250
Current strength, A: 10
ش.ذ.م.م كادوسей 🇷🇺
Complete Mining Transformer Substation KTP-RN 10-1600 kVA
محطة تحويل كاملة للتعدين ك.ت.ب-ر.ن 10-1600 ك.ف.أ
Rated power: 1600
Length: 3150
ش.ذ.م.م شإلا 🇷🇺
Binary Code Converter Microassembly 430HA024
ميكروسكوب تحويل الكود الثنائي 430HA024
Output current: 8...12
Differential nonlinearity: -4...4
ش.م نيييمپ 🇷🇺
Laboratory Setup for Studying Electrostatic Fields LS0273
مجموعة مختبرية لدراسة الحقول الكهربائية الساكنة LS0273
Length: 650
Width: 300
ش.ذ.م.م زيلو 🇷🇺
Round Electrical Textolite Rods for Technical Applications
قضبان كهربائية من مادة التكسوليت الدائرية
Diameter: 60
Length: 550
ش.ذ.م.م لابارا-روس 🇷🇺
Voltage Presence Indicator Systeme VPIS-10
مؤشر وجود الجهد Systeme VPIS-10
Operating temperature range: From minus 25 C to plus 85 C
Degree of protection: IP3X
ش.ذ.م.م "ن.ت.س "ميخانوترونيكا 🇷🇺
Linear LED Pendant Light Series ARROW LE-CCO-23-040-XXXX-20X
ضوء معلق LED خطي من سلسلة سهم LE-CCO-23-040-XXXX-20X
Length: 967
Luminous flux: 2600
ش.ذ.م.م ليد-إفيكت 🇷🇺
LED Track Spotlight FALCON
كشاف LED ثابت فالكــون
Power: 41...62
Luminous flux: 6200...9300
ش.ذ.م.م مصنع فولتجسكي سفيتوتيخنيتشيسكي لوتش 🇷🇺
Paper-Phenolic Insulating Tubes TBB
أنابيب عازلة من الورق والباكليت TBB
Inner diameter: 16...56
Length: 900
ش.ذ.م.م لابارا-روس 🇷🇺
Insulated Aluminum Wire with Glass Fiber Coating, Round/Rectangular
سلك ألمنيوم معزول بطبقة من ألياف الزجاج، دائري/مستطيل
Nominal wire size: Round core 1.9mm-5.2mm, rectangular core "a" 1.8mm-5.6mm, "b" 3.0mm-16.0mm
ش.ذ.م.م بسكوف للكابلات 🇷🇺
Rectangular Connector SNP391 (Plugs and Sockets)
الموصل المستطيل SNP391 (المقابس والمآخذ)
Number of contacts: 1....80
Number of contacts: 1....80
Flexible Wire with Copper Conductors and PVC Insulation
سلك مرن مع موصلات نحاسية وعزل من PVC
Cross section: 0.75...300
Rated AC voltage up to: 4000
ش.ذ.م.م كامسكي الكابلات 🇷🇺
Impulse Ignition Device for Lamps 100/400 IZU-1M
جهاز الإشعال النبضي للمصابيح 100/400 IZU-1M
Size; mm: 58x33x23
Power supply voltage: 220
ش.ذ.م.م ر.ب.ب "ريمار 🇷🇺
Caduceus Aling Prestige Hidden Installation Push Button Switch 10A, 250V, Beige, Art. 610.999
مفتاح زر الضغط المخفي CADUCEUS ALING PRESTIGE 10A, 250V, بيج, المادة 610.999