مفاعل smoothing الجاف RSS-280-0.017 U1
العلامة التجارية: null
MOQ: 2 pieces
الميزات الرئيسية
Rated current: 280
Weight, not more: 300 م² مساحة سكنية
Through short-circuit current (effective value) with duration from 0.03 to 0.04 s: 1500
Overcurrent factor within 60 s, not more than: 2
الوصف
المواصفات
Rated current
280
Weight, not more
300 م² مساحة سكنية
Through short-circuit current (effective value) with duration from 0.03 to 0.04 s
Overcurrent factor within 60 s, not more than
Rated insulation voltage with respect to the enclosure
2000 ألف م³
Inductance at magnetising current 280 A, mGn, not less
Inductance at magnetising current 60 A, mGn, not less
منتجات ذات صلة
Bb Clarinet Dochenko & Co. DCL-302
كمان Bb دوشينكو وشركاه DCL-302
Housing material: Plastic
Housing material: Plastic
ش.ذ.م.م ورشة موسيقية 🇷🇺
FC18-06 Compact Refrigerated Display Case 590mm Depth