دليل التروكار 3.0 مم، المادة رقم OM.014.20.00
MOQ: 200 pieces
الميزات الرئيسية
Total length: 230 مم
Inner diameter of the working part: 3.1 مم
Material: Corrosion resistant stainless steel, textolite
Outer diameter of the working part: 5 مم
الوصف
Tool for ligament reconstruction. Made of corrosion-resistant stainless steel, handle made of textolite. Total length - 230 mm. Length of the working part - 128 mm.
Outer diameter of the working part - 5 mm. Inner diameter of the working part - 3.1 mm. Handle length - 102 mm. Handle diameter - 20 mm.
Laser marking of the article on the product. Reusable.
المواصفات
Total length
230 مم
Inner diameter of the working part
3.1 مم
Material
Corrosion resistant stainless steel, textolite
Outer diameter of the working part
5 مم
Working length
128 مم
Sterility
no
Individual packaging
As required by GOST 19126-2007
منتجات ذات صلة
Trocar for External Fixation - Model 390.651
تروكار لتثبيت خارجي - الطراز 390.651
Length: 115
Stiletto diameter: 6
ش.ذ.م.م "أوستيومد-م 🇷🇺
Intramedullary Trocar 2.5 mm, Article 545.090
طُرَاقَر 2.5 مم، المادة 545.090
Length: 160
Diameter: 2.5
ش.ذ.م.م "أوستيومد-م 🇷🇺
Hollow Trocar VZ-T-30, 3.3 mm Diameter
تروكار مجوف VZ-T-30، قطر 3.3 مم
Diameter: 3.3
Material: 50X14 steel
ش.ذ.م.م "فزمي 🇷🇺
Endoscopic Insufflator for Surgical Operations Model KRI 1003
Power supply voltage: 220
Power consumption, max.: 80
ش.ذ.م.م الشركة العلمية للإنتاج "كريلو 🇷🇺
Hollow Trocar VZ-T-32, 7mm Diameter Surgical Cutting Tool
أداة قطع جراحي مجوفة VZ-T-32، بقطر 7 مم
Diameter: 7
Material: 50X14 steel
ش.ذ.م.م "فزمي 🇷🇺
Trochar 4mm for Intramedullary Osteosynthesis, Art. 510.006
Diameter: 4
Length: 168
Hollow Trocar VZ-T-31, Diameter 4.7 mm
تروكار مجوف VZ-T-31، بقطر 4.7 مم
Intramedullary Trocar 3.2mm for Bone Osteosynthesis, Art. 520.759
Stiletto diameter: 3,2/5,0
Length: 227
Trochar 2.5 mm, Article 550.010
Diameter of the working part: 2.5
Material: Corrosion resistant stainless steel
Trocar for Universal Rod Apparatus TU 9437-005-12679379-2010
تروكار لمجموعة قضبان التثبيت العامة TU 9437-005-12679379-2010
ش.ذ.م.م أوستيوسينتيز 🇷🇺
Trocar for Stable Functional Osteosynthesis, Article 390.051
Length: 115
Stiletto diameter: 4.5
Pyramidal or Round Conical Trocar TU 9437-004 -12679379-2012
تروكار هرمى أو دائري مخروطي TU 9437-004 -12679379-2012
Material: stainless steel
Material: stainless steel
ش.ذ.م.م أوستيوسينتيز 🇷🇺
Trocar for Intramedullary Osteosynthesis 3.2mm, Article 540.004
Diameter of the working part: 3.2
Length: 170
Manual Surgical Trocar Holder Tubes
أنابيب حامل التروكار الجراحية اليدوية
Intramedullary Trocar 3.8 mm for Humerus - 520.758
Length: 205
Trocar 2.5 mm for Intramedullary Osteosynthesis, Art. 545.040
Length: 166
Trocar for External Fixation, Article 390.091
Stiletto diameter: 3.5
Trochar 3.0 mm Surgical Tool for Ligament Reconstruction OM.014.20.10
تروكار 3.0 مم أداة جراحية لإعادة بناء الأربطة OM.014.20.10
Working length: 235
Diameter of the working part: 3
Hollow Trocar with 4.7 mm Diameter