جهاز الاتصال الآمن للمودم بشبكة الطاقة 35 كيلو فولت G2-OV-CAP35
MOQ: 2 pieces
الميزات الرئيسية
Nominal voltage: NZ-150-14,5 مليار م³
Ambient temperature: (40)-65 مليون م³
Relative humidity: 10-100 طقم
Impedance on the modem side: SBVVBG ياردة³
الوصف
The connection device is designed for safe connection of the modem to the 35kV power grid. The connection device is designed in a housing consisting of an insulating cover and flanges.
المواصفات
Nominal voltage
NZ-150-14,5 مليار م³
Ambient temperature
(40)-65 مليون م³
Relative humidity
10-100 طقم
Impedance on the modem side
SBVVBG ياردة³
Line side impedance for overhead power lines
200 ياردة³
Line side impedance for CLs
20 ياردة³
Bandwidth
Bandwidth
2...40
Capacitor capacity
Up to 4 nF
منتجات ذات صلة
وصلة عالية الجهد لقطارات الركاب MVS-K095-2
Metal coating: GOST 9.303
Metal coating: GOST 9.303
ش.ذ.م.م ك.س.ك إلكوم 🇷🇺
High Voltage Connection for Centralized Power Supply MVS-K095-2 KТ6.412.001
اتصال عالي الجهد لنظام الطاقة المركزي MVS-K095-2 KТ6.412.001
ش.ذ.م.م ك.س.ك إلكوم 🇷🇺
High Voltage Connector SNC169 (Plug)
موصل الجهد العالي SNC169 (قابس)
Nominal voltage: 6500
Number of contacts: 3...6
ش.م مصنع إلكون 🇷🇺
High-Voltage Cylindrical Connector VИ, ВВТ (Plug, Socket)
موصل أسطواني عالي الجهد VИ، ВВТ (فيلا، مقبس)
Number of contacts: 1
Number of contacts: 1
ش.م مصنع إلكون 🇷🇺
Safe Connection Device for Modem to 35kV Power Network G2-OV-CAP35.P
جهاز الاتصال الآمن للمودم بشبكة الطاقة 35كف G2-OV-CAP35.P
Nominal voltage: NZ-150-14,5
Line side impedance for overhead power lines: 200
ش.م مكتب التصميمات غيبركوم 🇷🇺
High Voltage Connector SHU-206V
موصل الجهد العالي SHU-206V
Power line voltage: 3000
Power circuit continuous current: 300
ش.ذ.م.م جرافیتون 🇷🇺
Fuse Holder DPK 1-1 for PЦ Type Fuses, KDPА.646116.006TU
حامل الفيوز DPK 1-1 لفيوزات نوع PЦ، KDPА.646116.006TU
Maximum operating voltage: 250
Maximum operating current: 5
ش.م مصنع "كوپير 🇷🇺
Melted Insert Holder DVP 8K KDPА.646116.003TU
حامل إدراج ذوبان DVP 8K كود KDPА.646116.003TU
Insulation resistance: 1000000000
Maximum operating voltage: 600
ش.م مصنع "كوپير 🇷🇺
Fast-Acting Fuses PP60C for Semiconductor Protection
الفيوزات السريعة الأداء PP60C لحماية أشباه الموصلات
Voltage: 690
ش.م كياز ش.م مصنع الأجهزة الكهربائية كورسك 🇷🇺
High-Frequency Non-Wire Resistors R1-17RB
المقاومات غير السلكية عالية التردد R1-17RB
Power: 10
Nominal resistance of the resistor: 12.5
ش.م ريسورس 🇷🇺
Fuse Holder DPB V for 4x15 mm Fuse, Model KDPА.646116.004TU
Transient resistance of contacts: 0.01
R1-9 Ultra High Frequency Non-Wire Resistor
مقاوم R1-9 غير سلكي عالي التردد
Nominal resistance of the resistor: 100
Higher limit temperature of the medium: 125
ش.م نپو إركون 🇷🇺
Midi Series Fuse Holder KDPА.640160.002TU
Maximum continuous current: 150
Maximum operating voltage: 32
Mega Series Fuse Holder KDPА.640160.002TU
Maximum continuous current: 375
Maximum operating voltage: 32
High-Frequency Fixed Resistor R1-17
مقاومة ثابتة عالية التردد R1-17
Power: 400
ش.م نپو إركون 🇷🇺
PN2-100 U3 Fuse 50A - General Purpose Protection
فيوز PN2-100 U3 بسعة 50 أمبير
Voltage: 380
Overall dimensions: 123x40x52,5
ش.م.م إنتاج الكهربائي 🇷🇺
PN2-250 Fuse with 200A Current Rating
فيوز PN2-250 بقدرة 200 أمبير
Current strength: 200
Voltage: 380
ش.م.م إنتاج الكهربائي 🇷🇺
General Purpose Fuse PPN-37 UHL3 125A IP00
فيوز عام الاستخدام PPN-37 UHL3 125A