ريتراكتور لعملية لاتارجي، عرض 23 مم، OM.006.25.23
MOQ: 20 pieces
الميزات الرئيسية
Length: 265.5 مم
Width: 23 مم
Material: Titanium alloy
Height: 93 مم
الوصف
Total length - 265.5 mm. The width of the working part is 23 mm. Shape: arc-shaped strip.
Teeth on the edge of the working part. Laser marking of the product article. Reusable.
المواصفات
Length
265.5 مم
Width
23 مم
Material
Titanium alloy
Height
93 مم
Thickness
2.5 مم
Sterility
no
Packaging
As required by GOST 19126-2007
منتجات ذات صلة
Narrow Retractor for Hip Joint Prosthesis Installation
ريتراكتور ضيق لتركيب الأطراف الاصطناعية لمفصل الفخذ
Length: 238
Material: stainless steel
ش.ذ.م.م "ن.ب.ك" سينتل 🇷🇺
Curved Retractor for Hip Joint Prosthesis Installation
ريتراكتور منحني لتركيب مفصل الورك
Length: 335
Material: stainless steel
ش.ذ.م.م "ن.ب.ك" سينتل 🇷🇺
Surgical Retractor for Wound Expansion and Holding, Model 18.0012.16
ريتراكتور جراحي لتوسيع الجروح، موديل 18.0012.16
Total length: 156
Material: AISI 304 steel (12?18?9)
ش.ذ.م.م "سيز-هيلبرو 🇷🇺
Surgical Tissue Expander with Ratchet, 190 mm - VZ-R-15
موسع أنسجة جراحي مع علبة تروس، 190 مم - VZ-R-15
Material: 20X13 steel
Material: 20X13 steel
ش.ذ.م.م "فزمي 🇷🇺
Rib Spreader for Thoracic Cavity with Mirror Flow 0 to 165 mm - VZ-R-14