مفك سداسي S=2.5 مم، كانولي، رقم المقالة OM.006.19.25
MOQ: 200 pieces
الميزات الرئيسية
Length: 280 مم
Hexagon size: 2.5 مم
Material: Corrosion resistant stainless steel
Hole diameter at hexagonal end: 1.6 مم
الوصف
Total length - 280 mm. Textolite handle with a diameter of 32.0 mm with thinning on the plane up to 18 mm, length 100 mm and hexagon size marking. Screwdriver stinger 3.5 mm in diameter, 180 mm long with hexagon size S=2.5 mm. Cannulated version.
Internal through-hole diameter 1.6 mm. Laser marking. Reusable.
المواصفات
Length
280 مم
Hexagon size
2.5 مم
Material
Corrosion resistant stainless steel
Hole diameter at hexagonal end
1.6 مم
Working length
180 مم
Sterility
no
Packaging
As required by GOST 19126-2007
منتجات ذات صلة
Hexagonal Cannulated Screwdriver S=2.5 mm, Art. 570.010
مفك سداسي مجوف S=2.5 مم، رقم 570.010
Length: 214
ش.ذ.م.م "أوستيومد-م 🇷🇺
Hex Screwdriver, S=4.0 mm, Article 550.003
مفك سداسي S=4.0 مم، رقم 550.003
Length: 300
Hexagon size: 4
ش.ذ.م.م "أوستيومد-م 🇷🇺
Hex Screwdriver S=3.5 mm, Article 510.035
Length: 336.5
Hexagon size: 3.5
Corrosion-resistant Hex Screwdriver (1.5-3.5 mm)
مفك سداسي مقاوم للصدأ (1.5-3.5 مم)
Length: 140...215
ش.ذ.م.م أوستيوسينتيز 🇷🇺
Hex Screwdriver S=2.5 mm, Article 840.525