Тест-шейка, артикул 105.030.AR8
Бренд: null
MOQ: 500 pieces
Ключевые характеристики
Длина: 45 мм
Высота: 30 мм
Материал: Пластик полиацеталь (INKUPOM POM-C)
Стерильность: Нет
Описание
Тип шейки: Анте/ретро версия 8. Длина - 45 мм. Высота - 30 мм.
Многоразовое использование.
Похожие товары
Endoscopic Rhinology Surgical Instrument Set for Pediatric Operations
Working part length including bend: 180
Length from distal end to bend: 120
ООО "ЭНДОМЕДИУМ +" 🇷🇺
Surgical Spinal Needle 4.1 mm, Model 850.040
Шило 4,1 мм, артикул 850.040
Length: 320
Diameter of the working part: 4.1
ОБЩЕСТВО С ОГРАНИЧЕННОЙ ОТВЕТСТВЕННОСТЬЮ "ОСТЕОМЕД-М" 🇷🇺
Surgical Impact Tool for Spinal Treatment, Article 844.017
Length: 303...307
Tip diameter: 8
Surgical Grasping Tool S=7 mm for Spinal Fixator, Art. 855.011
Захват S=7 мм для заглушки-фиксатора, артикул 855.011
Length: 280
Hexagon size: 6.7
Stable Osteosynthesis Holder for 8-Shape Synthesis, Art. 421.001
Material: Titanium alloy
Length: 5.7
Surgical Test Cage for Interbody Cages, 14mm Width, 6mm Height, Code 842.526
Тест-кейдж, шириной 14 мм, высотой 6 мм, артикул 842.526
Length: 247
Material: Titanium alloy
Intramedullary Nail Awl 3.2mm, Model 510.001
Спица-шило 3,2310 мм, артикул 510.001
Length: 310
Outer diameter: 3.2
Surgical Spinal Fixation Screw, Model 842.500
Length: 257.5
Diameter of the working part: 2.5
Schanz Screw Clamp Key for Manual Rod Insertion S=6mm
Ключ для зажима-фиксатора винтов Шанца S=6mm
ООО "ОСТЕОСИНТЕЗ" 🇷🇺
Total Hip Joint Component Reamer 36mm, Art. 12.010.12
Развертка. Длина развертки 36 мм, артикул 12.010.12
Working length: NZ-150-14,5
Material: Corrosion resistant stainless steel
Complete Tapered Reamers 9.5mm to 15.5mm, Art. 844.5XX
Развертки окончатые, диаметром от 9,5 мм до 15,5 мм с шагом 2 мм, артикул 844.5ХХ
Total length: 262
Diameter of the working part: 9.5
Spoke Guide Holder for Bundles, Model OM.006.24.10
Length: 250
Working length: 150
Intramedullary Bone Screw Removal Tool, Article 520.005
Surgical Tension Screw for Spinal Treatment, Article 844.011
Length: 313
Polyaxial Screw Clamp for Spinal Surgery, Art. 846.107
Total length: 368
Diameter of the working part: 5
Total Hip Prosthesis Component Installation Handle, Code 105.023
Surgical Spinal Bolt, Article 844.223
Total length: 313
Surgical Spanner Key 3.5 mm, Art. 855.009
Ключ накидной S=3,5 мм, артикул 855.009