ضوء داخلي مثبت على الحائط مع ظل، PL.B-1009H-1A/1، سلسلة تكنولوجية
العلامة التجارية: TECHNO-S
MOQ: 200 pieces
الميزات الرئيسية
Rack material: Stainless steel "chrome satin"
Lampshade material: Light-technical plastic dubbed with satin fabric, steel frame
Luminaire height: 28 سم
Luminaire depth: 20 سم
الوصف
BRA. TECHNO-C series. Wall-mounted, interior, stationary lamp with lampshade.
1xE27 +1W flexible LED light. OFF switch -2 keys on the base. Dimensions, DxHxHB: 280x280x185 mm.
المواصفات
Rack material
Stainless steel "chrome satin"
Lampshade material
Light-technical plastic dubbed with satin fabric, steel frame
Luminaire height
28 سم
Luminaire depth
20 سم
Luminaire width
29 سم
Lampshade height
17 سم
Lampshade width
15 سم
Lampshade length
28 سم
Protection class of electric current
I
Wire
3x0,5 for concealed connection
Switch
Two keys on the base
Patron
1xE27 white
منتجات ذات صلة
General Purpose Stationary Light V3187/1A
ضوء عام ثابت V3187/1A
MAX Power: 40
Material of plafonds: Plastic
ش.ذ.م.م كسك-إلكترو 🇷🇺
Decorative Eiswald Wall Light with Backlight, Model 210
ضوء حائط ديكوري Eiswald مع إضاءة خلفية، نموذج 210
Overall dimensions: 1130x470x2050
Power consumption: 7.2 W/m
ش.ذ.م.م ب٢٤ 🇷🇺
NBB 64 Series Wall-Mount Indoor Lights (IP20)
مصابيح داخلية مثبتة على الحائط من سلسلة NBB 64 (IP20)
Power: 60
Height: 165...190
ش.م مصنع إليتيخ 🇷🇺
NBB 01 Series Stationary Wall Lights
مصابيح حائط ثابتة من سلسلة NBB 01
Power: 12 watt (1x12w) to 1200 watt (20x60w)
Height: 100 mm to 2500 mm
ش.م مصنع إليتيخ 🇷🇺
Linda" 110 NBB 19-40-002 IP65 Light Fixture for Wet Areas
لندا" 110 ن.ب.ب 19-40-002 وحدة إضاءة IP65 للأماكن الرطبة
Power: 40
Weight: 450
NBB 64 Series Fixed Wall Lights (IP44)
مصابيح حائط ثابتة من سلسلة NBB 64 (IP44)
Height: 155...165
Power: 15...60
Architectural Wall Light SVETHOLL Til Up and Down LED 4W
مصباح معماري SVETHOLL تيل - إضاءة لأعلى ولأسفل LED 4W
Luminous flux: 520
Luminescence angle: 15/60
ش.ذ.م.م "ب.ب.س.خ 🇷🇺
Wall-mounted stationary lamp with shade, Model PL.B-1010L-1A/1, Series TECHNOC
مصباح جداري ثابت مع ظل، طراز PL.B-1010L-1A/1، سلسلة TECHNOC
Rack material: Brass satin "gold satin"
Lampshade material: Light-technical plastic duplicated with calico fabric, steel frame
ش.م بلوك 🇷🇺
General Purpose Stationary Light V3195/1A
مصباح عام ثابت V3195/1A
MAX Power: 40
Material of plafonds: Plastic
ش.ذ.م.م كسك-إلكترو 🇷🇺
Caprice Wall Light 2-Arm Porcelain 200x60x200mm
ضوء الجدار كابريز ذو ذراعين 200x60x200 مم بورسلين
Dimensions: 200x60x200
Material: Porcelain
ش.م مصنع غفز 🇷🇺
SNP246 Connectors (Sockets) for PCB Mounting
موصلات SNP246 (مقابس) لتركيب لوحة الدوائر المطبوعة
Number of contacts: 2,4,6,8,10,12,14,16,18,20,22,24,28,30,32,34,38,40,50,56,64
ش.م مصنع كاراتشيف إلكترويديتال 🇷🇺
Electric Convector Heater Zeder 10MX-01
سخان كهربائي زيدر 10MX-01
Power: 1
Heating area: 15
ش.ذ.م.م إيزتت 🇷🇺
CADUCEUS ALING Extension Socket 3x16A with Switch 3.6kW, 250V~, Anthracite, Art. 4403.A
كوديوس ألينغ قابس تمديد 3x16A مع مفتاح 3.6kW، 250V~
Permissible voltage of the supply network, V, max.: 250
Current, A: 3x16A
ش.ذ.م.م كادوسей 🇷🇺
Thermoelectric Converter Connection Board US 491
لوحة توصيل المحولات الحرارية US 491
Temperature measuring range: 0...1100
Maximum number of thermoelectric converters to be connected to the device: B1/B8 2100/900 MHz
ش.ذ.م.م مجموعة س 🇷🇺
Non-Contact Voltage Indicator SNI-3
جهاز كشف الفولتية غير المتلامس SNI-3
Length: 72
Width: 47
ش.م ك.ب لوتش 🇷🇺
Main Board Electronic Module for DVB-T2 43" TV
وحدة إلكترونية للوحة الرئيسية لتلفاز DVB-T2 43
Types of received TV signals: DVB-S2/DVB-S/DVB-T2/DVB-T/DVB-C/ATV
ش.ذ.م.م ديوكس 🇷🇺
Caduceus Aling Power Single Switch Bell with Indication 10A 250V, Model 256I.00