فيلكا كابلية VK63-4V1K
العلامة التجارية: ECON
MOQ: 200 pieces
الميزات الرئيسية
Nominal voltage: 440 ألف م³
Rated current: 63
Degree of protection: IP67
Number of articulations-dissections: 6300
المزيد من ECON
Shielded Connector Plug for Flexible and Stationary Power Wiring - SHCH Model
موصل (فيش درع) لتوصيلات الطاقة المرنة والثابتة - طراز SHCH
Panel Socket Connector RP63-4V1K
موصل لوحة ر.ب63-4ف1ك
Flexible and Stationary Power Connector Socket Type ШК/ШЩ
موصل (مأخذ) نوع ШК/ШЩ
Panel Connector VP63-4V1K for Electrical Systems
موصل لوحة VP63-4V1K للأنظمة الكهربائية
Cable Connector Socket RK63-4V1K
مقبس الكابل RK63-4V1K
Industrial Cable Connector Plug and Socket IE9901A-I
موصل كابل صناعي (فيش، مقبس) IE9901A-I
Electric Connector (Socket, Plug) VP/VK/RP/RK Series 4x63
موصل كهربائي (قابس، مأخذ) سلسلة VP/VK/RP/RK 4x63
الوصف
Connectors (Cable plugs VK63-4V1K) are designed for connection and disconnection of cable network segments, various electrical units, installations and machines between themselves and with sources of electrical energy in ground stationary and mobile installations with voltage up to 660V AC and up to 440V DC, frequency up to 60 Hz, operated indoors and outdoors. They are available in several versions: portable and panel-mounted, 4-pin, 63 A current. Degree of protection against environmental influences - IP67.
منتجات ذات صلة
Flat Conductor Holder DP-60GЦ-02.395
حامل الموصل المسطح DP-60GЦ-02.395
Size: 93-35-445
ش.ذ.م.م إلمشبروم 🇷🇺
Cable Tray Remote Bracket DSK-000, Sizes 25x42x100mm to 25x42x600mm