جهاز استشعار الميل لقياس الزاوية (DN) TSGE.003.010.000
العلامة التجارية: SINTEZGEO
MOQ: 20 pieces
الميزات الرئيسية
Measuring range: 0...10 مليون م³
Maximum cable length: 1000 م
Warranty period of operation: 5 كيلو فولت أمبير تفاعلي
المزيد من SINTEZGEO
Anchor Load Sensor (DNA) TSGE.002.010.000
مستشعر الحمل المربوط (DNA) TSGE.002.010.000
String Deformation Sensor (DDS) TSGE.009.010.000
مستشعر تشوهات الأوتار (DDS) TSGE.009.010.000
Soil Pressure Sensor (DDG) TSGE.001.010.000
حساس ضغط التربة (ДДГ) ТСГЕ.001.010.000
الوصف
المواصفات
Measuring range
0...10 مليون م³
-40...80 مليون م³
Maximum cable length
Warranty period of operation
5 كيلو فولت أمبير تفاعلي
Dividing value (angle measurement step)
20
Vibration resistance
Shock resistance
11
Power supply voltage
Number of cable cores
4 ميكروغراي
Diameter by insulation
0.85 مم
Cable diameter
4.8 مم
Weight (without cable)
0.94 م² مساحة سكنية
Warranty period of operation
1 كيلو فولت أمبير تفاعلي
Service life
5 كيلو فولت أمبير تفاعلي
Operating temperature range
منتجات ذات صلة
Wireless Tilt Sensor TKAM-Air
مستشعر الميل اللاسلكي TKAM-Air
Temperature range: -40...85
Degree of protection: IP69
ش.ذ.م.م ن.ب.و "تخنوكم 🇷🇺
PLS31A Inclinometer Angle Sensor
جهاز استشعار زاوية الميل PLS31A
Measuring range: -180° to 180° in each of 3 planes
Basic absolute error: ±0,5°
ش.ذ.م.م مودول أوتوماتيكا 🇷🇺
Wireless Tilt Sensor for Angle Measurement ADM32
مستشعر الميل اللاسلكي لقياس الزاوية ADM32
Angle measuring range: 0...180
Angle measurement error: 2
ش.ذ.م.م نيوماتيكا 🇷🇺
Precision Tilt Sensor S170C for Industrial Applications
مستشعر الميل الدقيق S170C لتطبيقات صناعية
Overall dimensions, mm: 64x48x26
Slope (S) measurement ranges, mm/m: -5...5
ش.ذ.م.م ن.پ.پ "فيبروبيت 🇷🇺
Magnetic Powder Flaw Detector ErMag 3000
Suspension tank volume: 40
ش.ذ.م.م أكتيفتيست مجموعة 🇷🇺
Vibration Transducer AR2081
محول الاهتزازات AR2081
Deviation of the actual conversion ratio value from the nominal value: Within plus or minus 10 %
Relative transverse conversion ratio: Not more than 5 %
ش.ذ.م.م غلوبالتست 🇷🇺
Vibration Transducer KD619 for Continuous Measurement
محول الاهتزاز KD619 للقياس المستمر
Operating frequency range, vibration acceleration: 2...10000
Vibration acceleration measurement range: 0.1...490
ش.ذ.م.م كومدياغنوستيكا 🇷🇺
Vibration Transducer AR2019
محول الاهتزاز AR2019
Overall dimensions of the sensor (diameter x height): Not more than 3.6 x 3.6 mm
Operating frequency range: 10 Hz to 30000 Hz