محولات الجهد ثلاثية الطور NALI-EC-24 M7P
العلامة التجارية: ELECTROSHIT-K°
MOQ: 1 sets
الميزات الرئيسية
Voltage class according to GOST 1516.1 and GOST 1516.3, kV: 24
Highest operating voltage, kV: 26,5
Rated voltage of primary winding, V: 24000
Accuracy classes of secondary windings according to GOST 1983-2015: 0.2; 0.5; 1.0; 3.0; 3P; 6P
المزيد من ELECTROSHIT-K°
Current Transformer TL-EK-35 M3 for Outdoor Distribution Units
محول التيار TL-EK-35 M3 لتوزيع الطاقة الخارجية
Current Transformer TLO-10 MN34 for Outdoor Switchgear
محول تيار TLO-10 MN34 للاستخدام الخارجي
Grounded Voltage Transformer NOLP-EC M1
محول جهد مؤرض NOLP-EC M1
Grounding Voltage Transformer ZNOLP-EK M7
محول جهد مؤرض ZNOLP-EK M7
Grounding Voltage Transformer ZNOLP-EK M1
محول جهد مؤرض زنو-إي كيه إم 1
Current Transformer TL-EK-35 M4
محول تيار TL-EK-35 M4
Current Transformer TLP-10-4 M2
محول تيار TLP-10-4 M2
Grounded Voltage Transformer NOL-EK MN10
محول جهد مؤرض NOL-EK MN10
Grounding Voltage Transformer ZNOL-EC M2
محول جهد مؤرض ZNOL-EC M2
Current Transformer TLP-10-3 M1 for Substation Applications
محول تيار TLP-10-3 M1 لتطبيقات المحطات
Current Transformer TLP-10-1 M3
محول تيار TLP-10-1 M3
Current Transformer TLO-10 M11 for Internal Distribution Units
محول تيار TLO-10 M11 لوحدات التوزيع الداخلية
الوصف
Voltage transformers of three-phase anti-resonance group NALI-EC-24 M7P for voltage class 24 kV with moulded insulation are designed for operation in power supply systems with isolated neutral as well as with neutral grounded through arc-extinguishing reactor or resistor, in measurement, protection, automation, control, signalling circuits of alternating current with frequency 50 and 60 Hz, rated voltage 24 kV at electric power plants of all types, including nuclear power plants, electric substations, high-voltage lines, as well as for export.Voltage transformers of three-phase anti-resonance group NALI-EC are installed in complete switchgears of internal and external installation, CSR chambers, current conduits of generator voltage and auxiliary voltage of power plants and substations.Climatic execution "U", "UHL" or "T", placement categories 2, 2.1 or 3, 3.1 GOST 15150-69 and GOST 15543.1-89.
منتجات ذات صلة
Three-Phase Anti-Resonance Voltage Transformer Group 3хЗНОЛ.04П
مجموعة المحولات الكهربائية ثلاثية الطور 3хЗНОЛ.04П
Designation: 3xZNOL.04P
Designation: 3xZNOL.04P
ش.م "سزتت 🇷🇺
SNP246 Connectors (Sockets) for PCB Mounting
موصلات SNP246 (مقابس) لتركيب لوحة الدوائر المطبوعة
Number of contacts: 2,4,6,8,10,12,14,16,18,20,22,24,28,30,32,34,38,40,50,56,64
ش.م مصنع كاراتشيف إلكترويديتال 🇷🇺
Electric Convector Heater Zeder 10MX-01
سخان كهربائي زيدر 10MX-01
Power: 1
Heating area: 15
ش.ذ.م.م إيزتت 🇷🇺
CADUCEUS ALING Extension Socket 3x16A with Switch 3.6kW, 250V~, Anthracite, Art. 4403.A
كوديوس ألينغ قابس تمديد 3x16A مع مفتاح 3.6kW، 250V~
Permissible voltage of the supply network, V, max.: 250
Current, A: 3x16A
ش.ذ.م.م كادوسей 🇷🇺
Thermoelectric Converter Connection Board US 491
لوحة توصيل المحولات الحرارية US 491
Temperature measuring range: 0...1100
Maximum number of thermoelectric converters to be connected to the device: B1/B8 2100/900 MHz
ش.ذ.م.م مجموعة س 🇷🇺
Non-Contact Voltage Indicator SNI-3
جهاز كشف الفولتية غير المتلامس SNI-3
Length: 72
Width: 47
ش.م ك.ب لوتش 🇷🇺
Main Board Electronic Module for DVB-T2 43" TV
وحدة إلكترونية للوحة الرئيسية لتلفاز DVB-T2 43
Types of received TV signals: DVB-S2/DVB-S/DVB-T2/DVB-T/DVB-C/ATV
ش.ذ.م.م ديوكس 🇷🇺
Caduceus Aling Power Single Switch Bell with Indication 10A 250V, Model 256I.00
مفتاح CADUCEUS ALING POWER أحادي للتركيب المكشوف مع إشارة 10 أمبير 250 فولت، طراز 256I.00
Permissible voltage of the supply network during operation, V, not more than: 250
Current strength, A: 10
ش.ذ.م.م كادوسей 🇷🇺
Complete Mining Transformer Substation KTP-RN 10-1600 kVA
محطة تحويل كاملة للتعدين ك.ت.ب-ر.ن 10-1600 ك.ف.أ
Rated power: 1600
Length: 3150
ش.ذ.م.م شإلا 🇷🇺
Binary Code Converter Microassembly 430HA024
ميكروسكوب تحويل الكود الثنائي 430HA024
Output current: 8...12
Differential nonlinearity: -4...4
ش.م نيييمپ 🇷🇺
Laboratory Setup for Studying Electrostatic Fields LS0273
مجموعة مختبرية لدراسة الحقول الكهربائية الساكنة LS0273
Length: 650
Width: 300
ش.ذ.م.م زيلو 🇷🇺
Round Electrical Textolite Rods for Technical Applications
قضبان كهربائية من مادة التكسوليت الدائرية
Diameter: 60
Length: 550
ش.ذ.م.م لابارا-روس 🇷🇺
Voltage Presence Indicator Systeme VPIS-10
مؤشر وجود الجهد Systeme VPIS-10
Operating temperature range: From minus 25 C to plus 85 C
Degree of protection: IP3X
ش.ذ.م.م "ن.ت.س "ميخانوترونيكا 🇷🇺
Linear LED Pendant Light Series ARROW LE-CCO-23-040-XXXX-20X
ضوء معلق LED خطي من سلسلة سهم LE-CCO-23-040-XXXX-20X
Length: 967
Luminous flux: 2600
ش.ذ.م.م ليد-إفيكت 🇷🇺
LED Track Spotlight FALCON
كشاف LED ثابت فالكــون
Power: 41...62
Luminous flux: 6200...9300
ش.ذ.م.م مصنع فولتجسكي سفيتوتيخنيتشيسكي لوتش 🇷🇺
Paper-Phenolic Insulating Tubes TBB
أنابيب عازلة من الورق والباكليت TBB
Inner diameter: 16...56
Length: 900
ش.ذ.م.م لابارا-روس 🇷🇺
Insulated Aluminum Wire with Glass Fiber Coating, Round/Rectangular
سلك ألمنيوم معزول بطبقة من ألياف الزجاج، دائري/مستطيل
Nominal wire size: Round core 1.9mm-5.2mm, rectangular core "a" 1.8mm-5.6mm, "b" 3.0mm-16.0mm