وحدة الطاقة ثلاثية الطور AD1000C-T400-1R
العلامة التجارية: null
MOQ: 1 pieces
الميزات الرئيسية
Power: 1000 ل
Voltage: 400 ألف م³
Frequency of electric current: SBVVBG
Engine: 8DM-21-EM-K
الوصف
Consumer power supply with three-phase alternating current of 400 V, frequency 50 Hz
منتجات ذات صلة
Automated Low-Maintenance Energy Installation TOPAZ-GAMMA M
محطة الطاقة الآلية منخفضة الصيانة TOPAZ-GAMMA M
Rated electrical power: 400
Fuel consumption per 1 kW: 0.35