مصباح سقف LED مربع للإضاءة الداخلية - BL-NOVA-7-50
العلامة التجارية: BARLED
MOQ: 200 pieces
الميزات الرئيسية
Dimensions (DxWxH): 595x595x50 mm
Degree of protection (IP): IP54
Operating temperature: +1°C to +35°C
Power consumption (depending on modification): 33 to 50 W