ضوء سقفي LED مربع "BL-NOVA-2-50
العلامة التجارية: BARLED
MOQ: 100 pieces
الميزات الرئيسية
Dimensions (DxWxH): 595x595x50 mm
Operating temperature: +1°C to +35°C
Power consumption (depending on modification): 38 to 50 W