ضوء سقف LED مستطيل للإضاءة الداخلية BL-NOVA-3-50
العلامة التجارية: BARLED
MOQ: 200 pieces
الميزات الرئيسية
Dimensions (DxWxH): 1195x180x50 mm
Operating temperature: +1°C to +35°C
Power consumption (depending on modification): 38 to 50 W