مؤشرات قياس التيار في دوائر السكك الحديدية ITRC-25/50M
العلامة التجارية: null
MOQ: 20 pieces
الميزات الرئيسية
Control of the duration of the first interval of ALSN "G" and "Z" code signals: 60...240
Operation at ambient temperature: -30...40 مليون م³
Operation at relative humidity at 25 °C, up to: 98 طقم
الوصف
المواصفات
2...20
Control of the duration of the first interval of ALSN "G" and "Z" code signals
Operation at ambient temperature
-30...40 مليون م³
Operation at relative humidity at 25 °C, up to
98 طقم
Power from the on-board DC source, which is a lithium-polymer battery with a voltage of
3.7 ألف م³
B1/B8 2100/900 MHz
Weight, not more
0.3 م² مساحة سكنية
Overall dimensions, not more
120x70x30 مم
Range of signalling currents in rail line with input signal frequency 25, 50, 75 Hz
منتجات ذات صلة
Rail Circuit Current Indicators ITRC-M
مؤشرات تيار دائرة السكة الحديدية ITRC-M
Control of the duration of the first interval of ALSN "G" and "Z" code signals: 0.1...0.2
ش.ذ.م.م ت.س جاييس 🇷🇺
Rail Circuit Current Indicators ITRC-CHM
مؤشرات تيار دائرة السكك الحديدية ITRC-CHM
Control of alternating current in 50 Hz rail jumpers by means of current clamps: 0.2...20
ش.ذ.م.م ت.س جاييس 🇷🇺
Rail Circuit Current Indicators ITRC-25/50MS
مؤشرات تيار الدوائر الحديدية ITRC-25/50MS
Overall dimensions of ITRC-25/50MS: 160x83x52
Bb Clarinet Dochenko & Co. DCL-302
كمان Bb دوشينكو وشركاه DCL-302
Housing material: Plastic
Housing material: Plastic
ش.ذ.م.م ورشة موسيقية 🇷🇺
FC18-06 Compact Refrigerated Display Case 590mm Depth