موسع R 200S/160H - دليل طيار 110 مم أداة احترافية
MOQ: 2 pieces
الوصف
New, not used, slotted connection, reamer diameter 200mm, pilot guide diameter 110mm, perifia angle - 35 deg, shape of hard alloy hemisphere, number of blowing holes 3, peripheral row of pins-8x13, frontal row of pins-4x12, length 446mm, weight 29,8kg, thread R32, diameter of pneumatic percussion device 160mm.Drilling is made at pressure of compressed air 0,45-0,7MPa in rocks with coefficient of strength f = 14-16 on the scale of Prof. Protodyakonov