وحدة UPS مزدوجة التحويل SIP380A300MD20.10-33/50
العلامة التجارية: SIP
MOQ: 1 pieces
الميزات الرئيسية
Full power: 30000
Dimensions: 600x850x2000 مم
Active power: 300000 سم³
Rated output voltage: 380;400;415 ألف م³
المزيد من SIP
Compact Online UPS SIP380/KPT Series
وحدات الطاقة الموثوقة من سلسلة SIP380/KPT
Modular Double Conversion UPS SIP380A500MD20.10-33/50
وحدة تحكم طاقة مزدوجة SIP380A500MD20.10-33/50
Modular UPS SIP380A800MD20.10-33/50 with Three-Phase Input and Output
وحدة UPS SIP380A800MD20.10-33/50
Modular Double Conversion UPS SIP380A120MD20.09-33
وحدة UPS مزدوجة التحويل SIP380A120MD20.09-33
Modular Double Conversion UPS SIP380A200MD20.09-33
وحدة مصدر الطاقة غير المنقطعة SIP380A200MD20.09-33
Modular Double Conversion UPS SIP380A150MD12.10-33/50
وحدة UPS مزدوجة التحويل SIP380A150MD12.10-33/50
الوصف
Modular UPS CIP380A300MD20.10-33/50 double conversion with three-phase input and output
منتجات ذات صلة
Full power: 500000
Dimensions: 1200x850x2000
ش.ذ.م.م "باروس إلكترو 🇷🇺
Modular Uninterruptible Power Supply Mirotek MIR3.MX 240kVA
مصدر الطاقة غير المنقطع المودولار ميراتيك MIR3.MX 240kVA
Type: Double conversion UPS
ش.ذ.م.م ميروتيك سيستمс 🇷🇺
Active power: 800000
ش.ذ.م.م "باروس إلكترو 🇷🇺
SNP246 Connectors (Sockets) for PCB Mounting
موصلات SNP246 (مقابس) لتركيب لوحة الدوائر المطبوعة
Number of contacts: 2,4,6,8,10,12,14,16,18,20,22,24,28,30,32,34,38,40,50,56,64
ش.م مصنع كاراتشيف إلكترويديتال 🇷🇺
Electric Convector Heater Zeder 10MX-01
سخان كهربائي زيدر 10MX-01
Power: 1
Heating area: 15
ش.ذ.م.م إيزتت 🇷🇺
CADUCEUS ALING Extension Socket 3x16A with Switch 3.6kW, 250V~, Anthracite, Art. 4403.A
كوديوس ألينغ قابس تمديد 3x16A مع مفتاح 3.6kW، 250V~
Permissible voltage of the supply network, V, max.: 250
Current, A: 3x16A
ش.ذ.م.م كادوسей 🇷🇺
Thermoelectric Converter Connection Board US 491
لوحة توصيل المحولات الحرارية US 491
Temperature measuring range: 0...1100
Maximum number of thermoelectric converters to be connected to the device: B1/B8 2100/900 MHz
ش.ذ.م.م مجموعة س 🇷🇺
Non-Contact Voltage Indicator SNI-3
جهاز كشف الفولتية غير المتلامس SNI-3
Length: 72
Width: 47
ش.م ك.ب لوتش 🇷🇺
Main Board Electronic Module for DVB-T2 43" TV
وحدة إلكترونية للوحة الرئيسية لتلفاز DVB-T2 43
Types of received TV signals: DVB-S2/DVB-S/DVB-T2/DVB-T/DVB-C/ATV
ش.ذ.م.م ديوكس 🇷🇺
Caduceus Aling Power Single Switch Bell with Indication 10A 250V, Model 256I.00
مفتاح CADUCEUS ALING POWER أحادي للتركيب المكشوف مع إشارة 10 أمبير 250 فولت، طراز 256I.00
Permissible voltage of the supply network during operation, V, not more than: 250
Current strength, A: 10
ش.ذ.م.م كادوسей 🇷🇺
Complete Mining Transformer Substation KTP-RN 10-1600 kVA
محطة تحويل كاملة للتعدين ك.ت.ب-ر.ن 10-1600 ك.ف.أ
Rated power: 1600
Length: 3150
ش.ذ.م.م شإلا 🇷🇺
Binary Code Converter Microassembly 430HA024
ميكروسكوب تحويل الكود الثنائي 430HA024
Output current: 8...12
Differential nonlinearity: -4...4
ش.م نيييمپ 🇷🇺
Laboratory Setup for Studying Electrostatic Fields LS0273
مجموعة مختبرية لدراسة الحقول الكهربائية الساكنة LS0273
Length: 650
Width: 300
ش.ذ.م.م زيلو 🇷🇺
Round Electrical Textolite Rods for Technical Applications
قضبان كهربائية من مادة التكسوليت الدائرية
Diameter: 60
Length: 550
ش.ذ.م.م لابارا-روس 🇷🇺
Voltage Presence Indicator Systeme VPIS-10
مؤشر وجود الجهد Systeme VPIS-10
Operating temperature range: From minus 25 C to plus 85 C
Degree of protection: IP3X
ش.ذ.م.م "ن.ت.س "ميخانوترونيكا 🇷🇺
Linear LED Pendant Light Series ARROW LE-CCO-23-040-XXXX-20X
ضوء معلق LED خطي من سلسلة سهم LE-CCO-23-040-XXXX-20X
Length: 967
Luminous flux: 2600
ش.ذ.م.م ليد-إفيكت 🇷🇺
LED Track Spotlight FALCON
كشاف LED ثابت فالكــون
Power: 41...62
Luminous flux: 6200...9300
ش.ذ.م.م مصنع فولتجسكي سفيتوتيخنيتشيسكي لوتش 🇷🇺
Paper-Phenolic Insulating Tubes TBB
أنابيب عازلة من الورق والباكليت TBB
Inner diameter: 16...56
Length: 900
ش.ذ.م.م لابارا-روس 🇷🇺
Insulated Aluminum Wire with Glass Fiber Coating, Round/Rectangular
سلك ألمنيوم معزول بطبقة من ألياف الزجاج، دائري/مستطيل
Nominal wire size: Round core 1.9mm-5.2mm, rectangular core "a" 1.8mm-5.6mm, "b" 3.0mm-16.0mm