ريل صغير صلب REM-MSS60DC، رقم الكاتالوج A706 134
العلامة التجارية: REM
MOQ: 1000 pieces
الميزات الرئيسية
Size, WxWxH: 19x28x5
Maximum switched current in the load: 2
Relay operation time: 0.001
Weight: 20 مليون م² مساحة إجمالية
المزيد من REM
Miniature Solid-State Relay REM-MCD5DC, Cat.No A706 116
ريل صلب مصغر REM-MCD5DC، رقم الكاتالوغ A706 116
Miniature Solid State Relay REM-MCC24DC A706 127
ريل مصغر صلب REM-MCC24DC
Miniature Solid State Relay REM-MCA5DC, Cat. No. A706 113
ريل صلب مصغر REM-MCA5DC، رقم الكاتالوغ A706 113
Miniature Solid State Relay REM-MCA60DC, Cat. No. A706 132
رال صلب مصغر REM-MCA60DC، رقم الكاتالوج A706 132
Miniature Solid State Relay REM-MSA24DC, Cat.No. A706 125
ريل صلب مصغر REM-MSA24DC، رقم الكاتالوج A706 125
Miniature Solid State Relay REM-MSC5DC, Cat.No. A706 115
ريل صغير من الحالة الصلبة REM-MSC5DC، رقم الكاتالوج A706 115
Miniature Solid State Relay REM-MCD24DC, Cat.No. A706 128
ريل صلب مصغر REM-MCD24DC، رقم الكاتالوغ A706 128
Miniature Solid State Relay REM-MCD60DC, Cat. No. A706 135
ريل صلب مصغر REM-MCD60DC، رقم الكاتالوج A706 135
الوصف
Miniature solid-state (semiconductor) relay REM-MSS60DC, RBNM.647611.001TU is designed to provide switching of the output power circuit according to the closing contact scheme at the control input voltage of 60 V DC. Modes (categories) of application according to GOST IEC 60947-1-2017: AC-1 (non-inductive or weakly inductive loads, resistance furnaces); AC-15 (control of electromagnetic AC loads).
Number and type of contacts - 1NO. Provides switching circuit 230 V AC with load current up to 2 A with zero detector.