ريكتر قمع القوس العالي الجهد RZDPOM-610/10 U1
العلامة التجارية: SILA TOKA
MOQ: 1 pieces
الميزات الرئيسية
Power: 610
Nominal voltage: 10 مليار م³
Network frequency: SBVVBG
Heat resistance class: 105 مليون م³
الوصف
Extinguishing reactors - electrical apparatus used in high-voltage networks with voltage from 6 to 35 kV to protect the line from single-phase earth faults. When the insulation is broken, a phase-to-ground circuit is created. RZDPOM compensates the capacitive current and prevents the occurrence of an electric arc, which can melt the insulation and lead to the occurrence of phase-to-phase fault.
منتجات ذات صلة
ADSK Series Arc Suppression Reactors up to 10 kV, 630-800 kVA
مفاعلات قمع القوس من سلسلة ADSK حتى 10 كيلوفولت، 630-800 كيلوفولت أمبير
Rated power: 630...800
Mains voltage class: 6...10
ش.ذ.م.م "ن.ب.ب بريسليير 🇷🇺
SNP246 Connectors (Sockets) for PCB Mounting
موصلات SNP246 (مقابس) لتركيب لوحة الدوائر المطبوعة
Number of contacts: 2,4,6,8,10,12,14,16,18,20,22,24,28,30,32,34,38,40,50,56,64
ش.م مصنع كاراتشيف إلكترويديتال 🇷🇺
Electric Convector Heater Zeder 10MX-01
سخان كهربائي زيدر 10MX-01
Power: 1
Heating area: 15
ش.ذ.م.م إيزتت 🇷🇺
CADUCEUS ALING Extension Socket 3x16A with Switch 3.6kW, 250V~, Anthracite, Art. 4403.A
كوديوس ألينغ قابس تمديد 3x16A مع مفتاح 3.6kW، 250V~
Permissible voltage of the supply network, V, max.: 250
Current, A: 3x16A
ش.ذ.م.م كادوسей 🇷🇺
Thermoelectric Converter Connection Board US 491
لوحة توصيل المحولات الحرارية US 491
Temperature measuring range: 0...1100
Maximum number of thermoelectric converters to be connected to the device: B1/B8 2100/900 MHz
ش.ذ.م.م مجموعة س 🇷🇺
Non-Contact Voltage Indicator SNI-3
جهاز كشف الفولتية غير المتلامس SNI-3
Length: 72
Width: 47
ش.م ك.ب لوتش 🇷🇺
Main Board Electronic Module for DVB-T2 43" TV
وحدة إلكترونية للوحة الرئيسية لتلفاز DVB-T2 43
Types of received TV signals: DVB-S2/DVB-S/DVB-T2/DVB-T/DVB-C/ATV
ش.ذ.م.م ديوكس 🇷🇺
Caduceus Aling Power Single Switch Bell with Indication 10A 250V, Model 256I.00
مفتاح CADUCEUS ALING POWER أحادي للتركيب المكشوف مع إشارة 10 أمبير 250 فولت، طراز 256I.00
Permissible voltage of the supply network during operation, V, not more than: 250
Current strength, A: 10
ش.ذ.م.م كادوسей 🇷🇺
Complete Mining Transformer Substation KTP-RN 10-1600 kVA
محطة تحويل كاملة للتعدين ك.ت.ب-ر.ن 10-1600 ك.ف.أ
Rated power: 1600
Length: 3150
ش.ذ.م.م شإلا 🇷🇺
Binary Code Converter Microassembly 430HA024
ميكروسكوب تحويل الكود الثنائي 430HA024
Output current: 8...12
Differential nonlinearity: -4...4
ش.م نيييمپ 🇷🇺
Laboratory Setup for Studying Electrostatic Fields LS0273
مجموعة مختبرية لدراسة الحقول الكهربائية الساكنة LS0273
Length: 650
Width: 300
ش.ذ.م.م زيلو 🇷🇺
Round Electrical Textolite Rods for Technical Applications
قضبان كهربائية من مادة التكسوليت الدائرية
Diameter: 60
Length: 550
ش.ذ.م.م لابارا-روس 🇷🇺
Voltage Presence Indicator Systeme VPIS-10
مؤشر وجود الجهد Systeme VPIS-10
Operating temperature range: From minus 25 C to plus 85 C
Degree of protection: IP3X
ش.ذ.م.م "ن.ت.س "ميخانوترونيكا 🇷🇺
Linear LED Pendant Light Series ARROW LE-CCO-23-040-XXXX-20X
ضوء معلق LED خطي من سلسلة سهم LE-CCO-23-040-XXXX-20X
Length: 967
Luminous flux: 2600
ش.ذ.م.م ليد-إفيكت 🇷🇺
LED Track Spotlight FALCON
كشاف LED ثابت فالكــون
Power: 41...62
Luminous flux: 6200...9300
ش.ذ.م.م مصنع فولتجسكي سفيتوتيخنيتشيسكي لوتش 🇷🇺
Paper-Phenolic Insulating Tubes TBB
أنابيب عازلة من الورق والباكليت TBB
Inner diameter: 16...56
Length: 900
ش.ذ.م.م لابارا-روس 🇷🇺
Insulated Aluminum Wire with Glass Fiber Coating, Round/Rectangular
سلك ألمنيوم معزول بطبقة من ألياف الزجاج، دائري/مستطيل
Nominal wire size: Round core 1.9mm-5.2mm, rectangular core "a" 1.8mm-5.6mm, "b" 3.0mm-16.0mm