صمام ملحوم ذو فلانش DN100-DN400، طراز 29220250
العلامة التجارية: TEMPER
MOQ: 10 pieces
الميزات الرئيسية
Diameter: 250 مم
Nominal pressure: 16 ألف طن تخزين
Enclosure materials: Steel 20/09G2S/12Cr18Ni10T
Construction length: 730 مم
المزيد من TEMPER
Full Pass Ball Valve 390, Threaded Connection, Model 39020080
صمام كرة كامل المرور 390، اتصال خيطي، موديل 39020080
Temper Ball Valves DN15-500 PN16-40
صمامات كروية تمبر DN15-500 PN16-40
Full Passage Ball Valve 290 Threaded, Model 29020025
صمام كروي كامل المرور 290، موديل 29020025
Full Passage Ball Valve 290 Threaded Connection 29020065
Standard Flanged Ball Valve 286 Short Length, Model 28620150
Standard Pass Ball Valve 285 with Throttle Nipple, Model 28520015
Welded Valve NP DN125 - DN500 with ISO 5211 Flange 28220150
صمام ملحوم NP DN125 - DN500 مع فلانش ISO 5211 28220150
Standard Flanged Ball Valve PN25, Model 28420100
صمام كروي قياسي مع فلنجة PN25، موديل 28420100
Standard Passage Ball Valve 289 Combined, 28320050
Standard Passage Ball Valve PN25 Flanged 38420080
صمام كرة مرور قياسي PN25 مع فلوش 38420080
Full Bore Ball Valve 292, Welded Connection Model 29220020
Pressure Insertion Valve for Hot Drainage, Model 27220025
Standard Flanged Ball Valve PN25, Model 38420100
Regulating Ball Valve 682/692 Welded, 68220025
Full-Bore Ball Valve 392, Welded Connection, Model 39220032
Full-Pass Ball Valve 592 with Extended Stem for Welding, 59220125
صمام كروي كامل المرور 592 مع عمود ممتد لللحام
Standard Passage Ball Valve 282 with Flange for Actuator, 28220125
Standard Pass Ball Valve 380, threaded connection, 38020050
Standard Through Ball Valve 282, Welded/Welded, Model 28220040
Standard Passage Ball Valve 289 Combined, 28920050
الوصف
with flange for actuator mounting
Connection type:
welded/welded
Working Environment:
District heating networks, oil products, fuels and lubricants,
other liquids free from abrasive contaminants.
Natural gas, liquefied petroleum gas, gaseous media not aggressive towards
valve materials.
المواصفات
Diameter
250 مم
Nominal pressure
16 ألف طن تخزين
Enclosure materials
Steel 20/09G2S/12Cr18Ni10T
Construction length
730 مم
Connection type
Welded
Aisle
complete
Flange for mounting the actuator
with flange for mounting the actuator
Execution
ordinary
Minimum temperature, up to
-40 مليون م³
Maximum temperature, up to
200 مليون م³
Airtightness class
Class "A" GOST R54808-2011
Service life, at least
25 كيلو فولت أمبير تفاعلي
Warranty period
3 كيلو فولت أمبير تفاعلي
Warranty period, cycles
منتجات ذات صلة
Dist Expert Series Ball Valve DN15 1/2" G1/2, 121Rs
صمام كروي من ديست، سلسلة "خبير" DN15 1/2
Housing material: Brass LS59-1 according to GOST15527
ش.ذ.م.م "ديست 🇷🇺
Diameter: 80
Nominal pressure: 25
ش.ذ.م.م تيمبر 🇷🇺
Ball Valves DN 10-1200 mm, PN 0.6-50.0 MPa, Disassembled and Welded Models
صمامات كروية DN 10-1200 مم، ضغط PN 0.6-50.0 ميجا باسكال
Nominal diameter DN: 10 mm 15 mm 20 mm 25 mm 32 mm 40 mm 50 mm 65 mm 80 mm 100 mm 125 mm 150 mm 200 mm 250 mm 300 mm 350 mm 400 mm 450 mm 500 mm 600 mm 700 mm 800 mm 900 mm 1000 mm 1200 mm
Nominal pressure PN: 0.6 MPa 1.6 MPa 2.5 MPa 4 MPa 6.3 MPa 10 MPa 16 MPa 25 MPa 32 MPa 40 MPa 50 MPa
ش.ذ.م.م أوزبا 🇷🇺
Angled Ball Valve for Radiator D20 1/2 NPT
صمام كروي زاوي للرادياتور D20 1/2 NPT
Nominal diameter: 20
Housing material: polypropylene
ش.ذ.م.م بلاستيك 🇷🇺
Flanged Ball Valve with Electric Actuator KSHR DN 10-150 PN 1.6-8.0 MPa
صمام كروي فلانجي مع مشغل كهربائي KSHR DN 10-150
Nominal pressure: 1.6...8
Nominal diameter: 10...150
ش.م.م ساز 🇷🇺
DN300 PN4 Ball Valve for Aggressive and Non-Aggressive Substances
صمام كروي DN300 PN4 للسوائل
Nominal diameter (DN): 300
Nominal diameter (DN): 300
ش.ذ.م.م يارغازارماتورا 🇷🇺
Steel Ball Valve ATEX.491284.062 for Pipeline Isolation
صمام كروي فولاذي ATEX.491284.062 لعزل الأنابيب
Nominal diameter: 32
Direction of the environment: Bilateral
ش.م ن.ب.ف "أتك 🇷🇺
Manual Ball Valve DN 10 - 1400 PN 0.6 - 40.0 for Pipeline Control
Nominal diameter: DN 10-1400
Nominal pressure: PN 0.6-40.0 MPa
ش.ذ.م.م نيفتيغازديتال 🇷🇺
Ball Valve ZSPA-Orbit ZSPA39016 for Pipeline Control
Nominal pressure (PN): 0.1...40
Nominal diameter (DN): 50...700
ش.ذ.م.م مصنع زسبا 🇷🇺
Ball Valves KSH.PR.R DN15...600 PN1.6-4.0 MPa
صمامات كروية KSH.PR.R DN15...600 PN1.6-4.0 ميجا باسكال
Nominal diameter: 15...600
Pressure: 1.6...4
ش.ذ.م.م يواز 🇷🇺
Expert Series Ball Valve Dist DN25 1" G1/2 G1/2 113B
صمام كروي من سلسلة إكسبيرت DN25 1
Nominal pressure (PN): 4
Nominal diameter (DN): 25
ش.ذ.م.م "ديست 🇷🇺
SPM-KSH Ball Valve DN 10...600, PN 1...32 MPa
صمام كروى SPM-KSH DN 10...600، PN 1...32 ميجا باسكال
Pressure rating: 1...32
ش.ذ.م.م "ن.ب.ب ستيلسبروماش 🇷🇺
UGRESHA GAZ Ball Valve DN 50-900, PN 1.6-16
Diameter: 50...900
Diameter: 50...900
ش.ذ.م.م "أوزتبأ 🇷🇺
Expert Series DN25 1" Ball Valve with American Connection, Model 143B
صمام كروي مع وصلة أمريكية، سلسلة "خبير" DN25 1" نموذج 143ب