مضخم إشارة مدمج إنييساي EK1/1600-D
العلامة التجارية: Yenisei
MOQ: 2 pieces
الميزات الرئيسية
Channel output power to 4 Ohm load: 1500 سم³
Maximum weight: 5 م² مساحة سكنية
Number of channels: 1 ميكروغراي
AC supply voltage 50 Hz: 220 ألف م³
الوصف
المواصفات
Channel output power to 4 Ohm load
1500 سم³
Maximum weight
5 م² مساحة سكنية
Number of channels
1 ميكروغراي
AC supply voltage 50 Hz
220 ألف م³
Maximum channel output voltage
80 ألف م³
Maximum output current per channel
30
Channel output power to 8 ohms load
1500 سم³
Signal to noise ratio, more than
105
Frequency response
Amplification
NZ-150-14,5
Maximum power consumption
Conversion resolution
24
Internal sampling frequency
192
Latency
0,24 ms
THD+N distortion (20 Hz - 20 kHz), less than
0,05%
Maximum operating temperature
40 مليون م³
Degree of protection against penetration of solid particles and moisture by the shell
IP20
Type of climatic design according to GOST 15150
UHL4
Protection class against electric shock
I
Maximum module height
452 مم
Maximum module width
420 مم
Maximum module depth
119 مم
Output power of the channel for 16 ohm load
750 سم³
منتجات ذات صلة
Built-in Amplifier Module ENISEY EK2/1600/400-DD
Output power of each channel to a 4 Ohm load: 750
Maximum output voltage of each channel: 80
ش.م مكتب أرت 🇷🇺
Embedded Amplifier Module for Sound Signals ENISEY CM1
وحدة مضخم مدمجة لإشارات الصوت ENISEY CM1
Maximum sinusoidal power (RMS) at 4 Ohm impedance: 400