محول تيار للقياس TSHL-0.66-III-4
العلامة التجارية: null
MOQ: 20 pieces
الميزات الرئيسية
Type: Busbar current transformers
Rated load current; A: 1000...3000
Rated primary voltage; V: 66 ألف م³
Designation: ???-0;66-III-4
الوصف
Transformers are intended for transmission of measuring information signal to measuring devices in electric circuits of alternating current with frequency 50 Hz at rated voltage up to 0,66 kV inclusive. Transformers of accuracy classes 0,2; 0,5; 0,2S and 0,5S are used in metering circuits with consumers.
Transformers are manufactured in climatic version: ?3; ?3; ?2; ?2; ???2.1. Operating position - any.
منتجات ذات صلة
Current Transformer TShP (TShL)-NTZ-0.66
محول تيار TShP (TShL)-NTZ-0.66
Rated load current; A: 50...1000
Rated primary voltage; V: 660
ش.ذ.م.م مصنع ن تي زي فولخوف 🇷🇺
Current Transformers TPL-20, TPL-35 for Measurement Devices
المحولات الحالية TPL-20 و TPL-35
ش.م "سزتت 🇷🇺
Built-in Current Transformers for Outdoor Installation 0.66 kV, Rated Primary Current: 50-40000 A