آلات طحن صمامات الفلين نوع GAKS-50/200S
العلامة التجارية: REMARM
MOQ: 1 pieces
الميزات الرئيسية
Axial lapping force, kg: 12...25, adjustable
Application range by DN of lapped parts: 50-200
Number of seats: 1 ميكروغراي
المزيد من REMARM
Specialized Technological Equipment for GAKS-L-4 Lathes
معدات تكنولوجية متخصصة لآلات الخراطة GAKS-L-4
Pneumatic Control Pump Station Type GAKS-D-7
محطة مضخة تحكم هوائية نوع GAKS-D-7
Pneumatic and Hydraulic Testing Stands GAKS-I
أجهزة الاختبار الهوائية والهيدروليكية GAKS-I
GAKS-I-3 Test Complex for Safety Valve Calibration
مجمع الاختبار نوع غاكس-أي-3
Portable Gas-Oxygen Cutting Machines for Pipes GAKS-R (Track, Krot)
آلات قطع الأنابيب المحمولة بالغاز والأكسجين GAKS-R (تراك، كروت)
Hydraulic Hand Pumps GAKS-D (NRG) for Pressure Testing
مضخات يدوية هيدروليكية نوع غاكس-دي (إن آر جي)
Dual-Circuit Pneumatic Control Pump Stations GAKS-D-5
محطات مضخات التحكم الهوائي ثنائية الدائرة GAKS-D-5
الوصف
Roughness Ra of the lapped sealing surface - up to 0,1 microns.
منتجات ذات صلة
Reverse Rotation Check Valve (KU) for Pipeline Applications
صمام فحص الدوران العكسي (KU) لتطبيقات الأنابيب
nominal passage: 600
ش.م أك كورفيت 🇷🇺
KDR-D Throttle Valve for Air and Non-Explosive Gas Regulation
صمام الخنق KDR-D لتنظيم الهواء والغازات غير القابلة للانفجار
Mains pressure: up to 1000 Pa/over 1000 Pa
ش.ذ.م.م سيجما-فنت 🇷🇺
Regulating Valve 10с-5-1Э for Liquid Flow Control
صمام تنظيم 10с-5-1Э للتحكم في تدفق السوائل
Diameter: 10
Pressure: 25
ش.ذ.م.م ب ك ز 🇷🇺
Dist Expert Series Ball Valve DN15 1/2" G1/2, 121Rs
صمام كروي من ديست، سلسلة "خبير" DN15 1/2
Housing material: Brass LS59-1 according to GOST15527
ش.ذ.م.م "ديست 🇷🇺
Gas Flow Meter KTM100H PR LB
عداد الغاز KTM100H PR LB
Maximum cable length between the transceiver units and the data processing unit: 1000
Ambient temperature range for the data processing unit: -40...60
ش.ذ.م.م ن.ب.ب كويبيشيفتيليكوم - ميترولوجيا 🇷🇺
Gas Consumption Measurement Device, Quick-Change USB-150
جهاز قياس استهلاك الغاز، USB-150
Working pressure: 1.6...16
nominal diameter: 150
ش.م.م مصنع أورال 🇷🇺
Steel Gate Valves for Pipeline Control (AZ201)
صمامات بوابة فولاذية للتحكم في الأنابيب (AZ201)
Nominal diameter: 6...450
Nominal pressure: 1.6...50
ش.ذ.م.م أفز-بك 🇷🇺
Valve Block V for Pressure Measurement Isolation
وحدة الصمامات V لعزل قياس الضغط
Working pressure: up to 40 MPa (400 kgf/cm2)
ش.م مانوتومь 🇷🇺
Steel Wedge Gate Valve with Rising Stem for Drive PN 1.6 MPa DN 80
صمام بوابة فولاذي مزود بقضيب متحرك للقيادة PN 1.6 MPa DN 80
Seal tightness class: class A
Seal tightness class: class A
ش.ذ.م.م مصنع موسكو 🇷🇺
Full Pass Ball Valve 390, Threaded Connection, Model 39020080
صمام كرة كامل المرور 390، اتصال خيطي، موديل 39020080
Diameter: 80
Nominal pressure: 25
ش.ذ.م.م تيمبر 🇷🇺
Check Valves PT44151 - Prevent Reverse Flow of Medium
صمامات فحص PT44151 - لمنع تدفق السوائل العكسي
Nominal diameter: 300
Nominal pressure: 4...6.3
ش.م بي تي بي أيه 🇷🇺
Compact Control Valve BIRS B01
صمام تحكم مضغوط BIRS B01
Nominal pressure: 16...160
Nominal diameter: 50...250
ش.ذ.م.م س.ب.د "بيرس 🇷🇺
Steel Wedge Gate Valve with Rising Stem and Handwheel, PN 1.6 MPa, DN 200
صمام بوابة فولاذي مزود بقضيب متحرك وعجلة يدوية، PN 1.6 MPa، DN 200
ش.ذ.م.م مصنع موسكو 🇷🇺
Reverse Valve Series S.OK for Pipeline Systems
صمام عكسي سلسلة س.أو.ك
nominal diameter: 65
Pressure rating: 37.3
ش.م فيرما سويوز - 01 🇷🇺
Tri-Excentric Rotating Shut-Off Valves ASE.TPZ DN100 - 800
صمامات الإغلاق الدوارة ثلاثية الإكسانترية ASE.TPZ DN100 - 800
Material: Steel
Material: Steel
ش.ذ.م.م أرمسترويإكسبورت 🇷🇺
Steel Wedge Gate Valve with Rising Spindle and Handwheel PN 1.6 MPa DN 300
صمام بوابة فولاذي مزلاج مع دودة صاعدة وعجلة يد PN 1.6 ميغا باسكال DN 300
Assigned service life: 30
Assigned resource: 1500 cycles
Ball Valves DN 10-1200 mm, PN 0.6-50.0 MPa, Disassembled and Welded Models
صمامات كروية DN 10-1200 مم، ضغط PN 0.6-50.0 ميجا باسكال
Nominal diameter DN: 10 mm 15 mm 20 mm 25 mm 32 mm 40 mm 50 mm 65 mm 80 mm 100 mm 125 mm 150 mm 200 mm 250 mm 300 mm 350 mm 400 mm 450 mm 500 mm 600 mm 700 mm 800 mm 900 mm 1000 mm 1200 mm
Nominal pressure PN: 0.6 MPa 1.6 MPa 2.5 MPa 4 MPa 6.3 MPa 10 MPa 16 MPa 25 MPa 32 MPa 40 MPa 50 MPa