محطة تحويل كاملة بدون محول 2KTPP-VV-400/10/0.4-U1
العلامة التجارية: KCK
MOQ: 1 pieces
الميزات الرئيسية
Input voltage: 10 مليار م³
Output voltage: 0.4 مليار م³
Current on LV side: 578
Rated power: 400
المزيد من KCK
Complete Outdoor Transformer Substation 25kVA to 3150kVA
محطة تحويل خارجية كاملة من 25 كيلو فولت أمبير إلى 3150 كيلو فولت أمبير
Complete Transformer Substation without Transformer KTPN-VK-250/10/0.4-U1
محطة تحويل كاملة بدون محول KTPN-VK-250/10/0.4-U1
Complete Transformer Substation without Transformer KTPN-VV-400/10/0.4-U1
محطة تحويل كاملة بدون محول KTPN-VV-400/10/0.4-U1
الوصف
KTP is designed for reception, conversion, transit (pass-through) of electrical energy of three-phase alternating current voltage 10 (6) kV and distribution of electrical energy of three-phase alternating current voltage 0,4 kV industrial frequency 50 Hz. KTP is made in the form of a prefabricated structure.
منتجات ذات صلة
Bb Clarinet Dochenko & Co. DCL-302
كمان Bb دوشينكو وشركاه DCL-302
Housing material: Plastic
Housing material: Plastic
ش.ذ.م.م ورشة موسيقية 🇷🇺
FC18-06 Compact Refrigerated Display Case 590mm Depth