صمام كروي KSHA-DN80-PN0.6 للتحكم في السوائل
العلامة التجارية: AZIMUT
MOQ: 20 pieces
الميزات الرئيسية
Working pressure: 600000
Average life: At least 4000 cycles
Purpose: Shut-off valves of communications and tank trucks transporting light oil products
منتجات ذات صلة
Dist Expert Series Ball Valve DN15 1/2" G1/2, 121Rs
صمام كروي من ديست، سلسلة "خبير" DN15 1/2
Housing material: Brass LS59-1 according to GOST15527
ش.ذ.م.م "ديست 🇷🇺
Full Pass Ball Valve 390, Threaded Connection, Model 39020080
صمام كرة كامل المرور 390، اتصال خيطي، موديل 39020080
Diameter: 80
Nominal pressure: 25
ش.ذ.م.م تيمبر 🇷🇺
Ball Valves DN 10-1200 mm, PN 0.6-50.0 MPa, Disassembled and Welded Models
صمامات كروية DN 10-1200 مم، ضغط PN 0.6-50.0 ميجا باسكال
Nominal diameter DN: 10 mm 15 mm 20 mm 25 mm 32 mm 40 mm 50 mm 65 mm 80 mm 100 mm 125 mm 150 mm 200 mm 250 mm 300 mm 350 mm 400 mm 450 mm 500 mm 600 mm 700 mm 800 mm 900 mm 1000 mm 1200 mm
Nominal pressure PN: 0.6 MPa 1.6 MPa 2.5 MPa 4 MPa 6.3 MPa 10 MPa 16 MPa 25 MPa 32 MPa 40 MPa 50 MPa
ش.ذ.م.م أوزبا 🇷🇺
Angled Ball Valve for Radiator D20 1/2 NPT
صمام كروي زاوي للرادياتور D20 1/2 NPT
Nominal diameter: 20
Housing material: polypropylene
ش.ذ.م.م بلاستيك 🇷🇺
Flanged Ball Valve with Electric Actuator KSHR DN 10-150 PN 1.6-8.0 MPa
صمام كروي فلانجي مع مشغل كهربائي KSHR DN 10-150
Nominal pressure: 1.6...8
Nominal diameter: 10...150
ش.م.م ساز 🇷🇺
DN300 PN4 Ball Valve for Aggressive and Non-Aggressive Substances
صمام كروي DN300 PN4 للسوائل
Nominal diameter (DN): 300
Nominal diameter (DN): 300
ش.ذ.م.م يارغازارماتورا 🇷🇺
Steel Ball Valve ATEX.491284.062 for Pipeline Isolation
صمام كروي فولاذي ATEX.491284.062 لعزل الأنابيب
Nominal diameter: 32
Direction of the environment: Bilateral
ش.م ن.ب.ف "أتك 🇷🇺
Manual Ball Valve DN 10 - 1400 PN 0.6 - 40.0 for Pipeline Control
صمام كروي يدوي DN 10 - 1400 PN 0.6 - 40.0 للتحكم في التدفق
Nominal diameter: DN 10-1400
Nominal pressure: PN 0.6-40.0 MPa
ش.ذ.م.م نيفتيغازديتال 🇷🇺
Ball Valve ZSPA-Orbit ZSPA39016 for Pipeline Control
صمام كروي «زسپا-أوربت» زسپا39016
Nominal pressure (PN): 0.1...40
Nominal diameter (DN): 50...700
ش.ذ.م.م مصنع زسبا 🇷🇺
Ball Valves KSH.PR.R DN15...600 PN1.6-4.0 MPa
صمامات كروية KSH.PR.R DN15...600 PN1.6-4.0 ميجا باسكال
Nominal diameter: 15...600
Pressure: 1.6...4
ش.ذ.م.م يواز 🇷🇺
Expert Series Ball Valve Dist DN25 1" G1/2 G1/2 113B
صمام كروي من سلسلة إكسبيرت DN25 1
Nominal pressure (PN): 4
Nominal diameter (DN): 25
ش.ذ.م.م "ديست 🇷🇺
SPM-KSH Ball Valve DN 10...600, PN 1...32 MPa
صمام كروى SPM-KSH DN 10...600، PN 1...32 ميجا باسكال
Pressure rating: 1...32
ش.ذ.م.م "ن.ب.ب ستيلسبروماش 🇷🇺
UGRESHA GAZ Ball Valve DN 50-900, PN 1.6-16
Diameter: 50...900
Diameter: 50...900
ش.ذ.م.م "أوزتبأ 🇷🇺
Expert Series DN25 1" Ball Valve with American Connection, Model 143B
صمام كروي مع وصلة أمريكية، سلسلة "خبير" DN25 1" نموذج 143ب